Frontpage Slideshow | Copyright © 2006-2011 JoomlaWorks, a business unit of Nuevvo Webware Ltd.
Головна Головна

Кафе-Піцерія "Контрабас"

{socbuttons}

Раді вітати Вас у нас в піцерії!
 Кафе-Піцерія "Контрабас" це відмінне місце для відпочинку і дозвілля, сімейних і корпоративних свят!


 Тут для Вас і Ваших дітей більше десятка рецептів неповторної піци . А також величезний вибір страв з м'яса і риби, перших страв, гарнірів, салатів, десертів.
 У піцерії "Контрабас " працює БАР з різноманітними алкогольними та безалкогольними напоями. Висока якість страв у нашій піцерії зберігається завдяки професіоналізму наших шеф-кухарів.

 

Піцерія "Контрабас" завжди поруч, в будні, свята і вихідні. На Вас чекають оригінальні інтер'єри, уважний персонал і незмінно позитивна атмосфера. Вам запропонують страви лише зі свіжих продуктів, багаті на мікроелементи, вітаміни та мінерали. Паста, млинці, салати, супи, напої, десерти та справжня кава. Всі страви створені, щоб вразити Ваш смак.

А піца! Хочеться чогось нового? Експериментуйте на здоров'я і смачного Вам! Якщо в піцу можна додати, скажімо, 10 начинок, то кількість різноманітних варіантів дорівнюватиме 1023. Кожна комбінація підкреслює індивідуальність і дарує максимальну насолоду від піци на Ваш смак. Бути собою завжди - це бути вільним.

 

 

Наша піцерія це ідеальне місце для проведення банкетів та корпоративів.
  Свята є невід'ємною частиною нашого життя, ми святкуємо дні народження, ювілеї, корпоративи з нагоди різних свят. І коли приходить черга чергової урочистості, хочеться, щоб вона була яскравою і незабутньою. І пройшла в гарній обстановці,а банкет запам'ятався всім гостям. Ідеальним варіантом для такого святкування є наша піцерія. Замовляти банкет слід за деякий час до події, щоб була можливість все ретельно підготувати, прорахувати кількість гостей, обговорити меню, при необхідності внести корективи.